جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نصب و راه‌اندازی شبکه

شبکه‌ها از نظر اندازه و نوع متفاوت هستند، اما الزامات اصلی آنها از جمله سرعت، قابلیت اطمینان و امنیت برای همه یکسان است. ما در مفتاح‌رایانه‌افزار می‌توانیم پکیج کاملی از شرایط نصب و راه‌اندازی شبکه را با بالاترین کیفیت ارائه دهیم. تمام سخت‌افزار و نرم‌افزار لازم از جمله نصب کابل، پوشش کامل بی‌سیم، راه‌اندازی پچ‌پنل و امنیت شبکه کامپیوتری را تامین می‌کنیم.

نصب و راه‌اندازی شبکه

INSTALLATION

نصب و راه اندازی شبکه

خدمات نصب فناوری‌اطلاعات ما تضمین می‌کند که فناوری‌های شما به طور کارآمد و کاملا موثر پیاده سازی شوند.
به خدمات نصب شبکه نیاز دارید؟ قابلیت های نصب  وراه اندازی شبکه جامع در مفتاح‌رایانه‌افزار شامل سرورها، ذخیره‌سازها، شبکه، امنیت، ابر و راه‌حل‌های بازیابی نسخه پشتیبان است. چه در حال پیاده‌سازی یک محصول فردی یا یک راه‌حل کامل باشید، ما تخصص لازم برای ارائه خدمات به‌موقع و با‌کیفیت را داریم.
ما دانش، تجربه و گواهینامه‌ها را برای نصب و پیاده‌سازی تقریباً هر راه‌حلی که می‌فروشیم داریم. 

بازدید و پیشنهاد

ابتدا محل مورد نظر توسط متخصصین شبکه بازدید می‌شود. شبکه ای که باید پیاده‌سازی شود و امکاناتی که شما نیاز دارید در نظر گرفته می‌شود. یک طرح کلی از شبکه به شما ارائه خواهد شد. در این بازدید نظرات و درخواست‌های شما دریافت می‌شود، و همچنین پیشنهادات کارشناسان به شما اعلام خواهد شد. پس از بررسی‌ها نقشه شبکه و تجهیزات مورد نیاز به طور دقیق مشخص می‌شود. طبق آن مبلغ نیز اعلام خواهد شد. نتیجه به صورت لیستی از تجهیزات همراه با مبلغ مشخص می‌شود. جزئیات طرح نیز برای شما کاملا توضیح داده خواهد شد.

آموزش و مشاوره

همین الان می‌توانید از مشاوره رایگان نصب و راه اندازی شبکه استفاده کنید و با متخصصین مجموعه مفتاح رایانه افزار  تماس بگیرید و شرایط خودتان را با ما در میان بگذارید. ما بهترین راه‌حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشیم. شما برای مشاوره می‌توانید از طریق واتس‌اپ و یا شماره تماس با ما در ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما خدمات بگیرید.

تست و تحویل

کارشناسان مربوطه کلیه مواردی که اجرا شده را در حضور کارفرما تست‌می کنند که مشکلی نداشته باشد. در صورت ایراد آن را رفع می‌کنند و کار به صورت کامل و بدون ایراد تحویل داده خواهد شد. در این تست نظرات نهایی و درخواست‌های آخر کارفرما دریافت می‌شود.

نصب و راه‌اندازی

کارشناسان نصب شبکه برای راه‌اندازی آن با تعیین قرار قبلی و با هماهنگی کارفرما، به محل مورد نظر می‌روند. در صورت نیاز به نصب در چندین جلسه، زمان آن با کارفرما هماهنگ می‌شود. تمامی مراحلی که از قبل طراحی شده اجرا می‌شود. در این بازدید نظرات و درخواست‌های شما دریافت می‌شود.