تلفن: 42922-021
صدای مشتری: 88844430-021
ایمیل: info‌@‌mef‌tah‌.c‌om
ورود به تیکتینگ ثبت نام
اخبار/مقالات

چگونه نوع میزبانی خود را مناسب با Odoo انتخاب کنیم

برنامه های Odoo Enterprise می توانند در 3 پلتفرم مختلف میزبانی شوند: Odoo Online ، Odoo.sh (ابر اختصاصی) یا On-Premise با استفاده از زیرساخت های خود شما. بیایید جوانب مثبت و منفی هر پلتفرم را با هم مقایسه کنیم تا به شما کمک کنیم گزینه ای را که به بهترین وجهی متناسب با نیازهای کسب و کار شما است پیدا کنید.

اودو آنلاین: سادگی

Odoo Online SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) است. در عرض چند ثانیه و چند کلیک، نمونه ابری شما آماده استفاده در هر مکان و هر زمان خواهد بود. حتی با یک سرور ایمیل از قبل پیکربندی شده ارائه می شود!

بزرگترین مزیت نرم افزار اودو سادگی آن است: شما هرگز نگران جنبه های فنی نخواهید بود زیرا Odoo همه آنها را پشتیبانی می کند. تیم Odoo به صورت 24/7 پلتفرم را رصد می کنند تا مطمئن شوند که شما همیشه از عملکرد درجه یک بهره مند می شوید و تیم Odoo با رشد کسب و کارتان اطمینان حاصل خواهد کرد که بستر ابری شما مقیاس پذیر خواهد بود. علاوه بر این، تیم پشتیبانی Odoo رفع اشکال و بروزرسانی های امنیتی نامحدود را ارائه می دهد.

Odoo Online از توافق نامه سطح خدمات رایانش ابری ما بهره مند می شود: آنها می توانند 99.9٪ به روز بودن را تضمین کنند (به استثنای نگهداری برنامه ریزی شده)

Odoo هر روز پشتیبان گیری کاملی از پایگاه داده (های) شما انجام می دهد و آنها حداقل در 3 ماشین مختلف در قاره های مختلف تکثیر می شوند. از مرکز کنترل پایگاه داده، می توانید هر 3 نسخه پشتیبان خود را طی 3 ماه گذشته بارگیری کنید. شما صاحب داده های خود هستید! همچنین می توانید به راحتی پایگاه داده تولید شده توسط خودتان را برای یک محیط آزمایشی موقتی که می تواند در هنگام اجرای ویژگی های جدید بسیار مفید باشد، کپی کنید.

meftah-odoo-Database-Managementمدیریت پایگاه داده های شما با Odoo Online ساده است

تیم Odoo همچنین جدیدترین نسخه Odoo را برای همه برنامه های میزبانی شده در نمونه آنلاین شما به روز رسانی می کند.

در Odoo Online، می توانید هر برنامه مجاز را نصب کنید که به آنها برنامه های اصلی نیز می گویند. اینها برنامه هایی هستند که توسط Odoo SA توسعه، نگهداری و به روز رسانی می شوند. یکی از برنامه های مجاز، Odoo Studio است که به شما امکان می دهد به راحتی هر مشاهده و هر گزارش را شخصی سازی کنید، برنامه های جدید ایجاد کنید و یا حتی اقدامات خودکار (سفارشی سازی غیر کد) انجام دهید. با این حال، نصب برنامه های شخص ثالث (third-party) یا تغییر کد منبع در Odoo Online به دلایل ثبات مجاز نیست.

تمام این خدمات اضافی (میزبانی، نگهداری، پشتیبانی، پشتیبان گیری، ارتقا) در قیمت Odoo Enterprise گنجانده شده است. شما هزینه های خود را کنترل می کنید و از حوادث بد اجتناب می کنید.

On-Premises: امکانات بی حد و حصر

اگر بخواهید کل زیرساخت میزبانی خود را تنظیم کنید، Odoo Enterprise نیز می تواند بر روی سرور شما مستقر شود.

تیم Odoo این گزینه اتوماسیون اداری تحت وب را فقط برای مشتریانی با دانش فنی پیشرفته توصیه می کنیم زیرا Odoo SA، نه در زمینه توافق نامه سطح خدمات در مورد استحکام، عملکرد و مقیاس پذیری زیرساخت های شما
نمی تواند هیچ تضمینی را ارائه دهد.

تیم Odoo برخی از توصیه ها را در اسناد فنی خود ارائه کرده است و اگر به دنبال راهنمایی بیشتر هستید، می توانید با یکی از شرکای Odoo تماس بگیرید که می تواند به شما در استقرار محلی (On-Premises) کمک کند.

هنگام میزبانی از Odoo On-Premises، باید از بسیاری از جنبه های فنی که می توانند برای مقاومت و هزینه نصب نرم افزار بسیار مهم باشند، مراقبت کنید. اگر با ارائه دهنده شخص ثالث (third-party) کار می کنید، باید مطمئن شوید که قرارداد شما شامل چه مواردی می شود و هزینه اضافی آن چیست. در اینجا مهمترین سوالاتی که باید از خود بپرسید آمده است:

    - توافق نامه سطح سرویس (زمان تضمین شده) چیست و چگونه مقیاس بندی می شود؟ (وقتی کاربران، برنامه ها یا داده های بیشتری را پردازش می کنید)
    - سیاست بازیابی فاجعه چیست؟
    - چگونه و چه زمانی می توان نسخه پشتیبان تهیه کرد و خط مشی داده چیست؟
    - چه نوع محیط آزمایشی را ارائه می دهند؟
    - چه کسی مسئول نگهداری و ارتقا برنامه های شخص ثالث است؟ (Odoo SA همیشه مسئول نگهداری و ارتقا برنامه های مجاز است)

هنگامی که از Odoo On-Premises استفاده می کنید، کنترل و استقلال کامل نصب و راه اندازی را در اختیار دارید. بنابراین، می توانید از هر برنامه ای استفاده کنید: دارای گواهی، از یک فروشنده شخص ثالث، یا حتی یک برنامه جدید را از ابتدا بسازید!

Odoo.sh: بهترین گزینه

Odoo.sh یک PaaS (بستری به عنوان یک سرویس) است که توسط Odoo SA مدیریت می شود. Odoo.sh به شما امکان می دهد تا با چند کلیک پلتفرم ابری خود را مستقر کنید. همچنین با یک سرور ایمیل ارائه می شود.

Odoo.sh برای پیاده سازی های سفارشی Odoo ساخته شده است: شما می توانید به راحتی برنامه های مجاز ما و همچنین هر برنامه شخص ثالث موجود در فروشگاه برنامه های Odoo را نصب کنید.
علاوه بر این، ابزارهای داخلی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند برنامه های جدید و ویژگی های سفارشی را ایجاد کنید مانند:

    - ادغام با Github
    - یک ویرایشگر آنلاین
    - ادغام مداوم ("runbot" سفارشی برای شما)
    - یک محیط توسعه و صحنه سازی
    - مدیریت شعبه (پیگیری، fork، ادغام و غیره ...)
    - آزمایش خودکار هر تعهد جدید
    - و بیشتر

meftah-odoo-Hosting-Options

Odoo.sh به شما امکان دسترسی به این ابزارها را می دهد

پلتفرم توسط Odoo SA مدیریت می شود و ما همان توافق نامه سطح خدمات را که برای Odoo Online انجام می دهیم را تضمین می کنیم. ما همچنین هر روز پشتیبان گیری کامل افزایشی از محیط تولید شما انجام می دهیم. این نسخه های پشتیبان در 3 مرکز داده مجزا، در قاره های مختلف نگهداری می شوند که به شما امکان می دهد از 3 ماه گذشته نسخه پشتیبان تهیه کنید.

Odoo.sh به شما امکان انتخاب بهترین معماری استقرار (تعداد کارگران، فضای ذخیره سازی و تعداد محیط های صحنه پردازی) را می دهد و به شما امکان می دهد به راحتی و در صورت نیاز، پیکربندی خود را تنظیم کنید. این پلت فرم با رشد شرکت شما مقیاس بندی خواهد شد!

این پلت فرم بهترین های هر دو پلتفرم قبلی را به شما می دهد: راحتی استقرار و نگهداری Odoo Online همراه با آزادی Odoo On-Premise.

مهاجرت به پلتفرم دیگر

مهاجرت از یک پلتفرم به پلتفرمی دیگر همیشه یک گزینه است. بسته به مبدا و پلتفرم مقصد، پیچیدگی مهاجرت متفاوت خواهد بود و Odoo SA در برخی موارد آن را به صورت رایگان ارائه می دهد.

خلاصه

  Odoo Online On-Premises Odoo.sh

راه اندازی سریع و آسان

 

تعمیر و نگهداری آسان برنامه های مجاز

 

99.9٪ به روز بودن تضمین شده است

 

پشتیبان گیری خودکار

 

سرور ایمیل

 

برنامه های مجاز Odoo

برنامه های Third-party

 

کنترل سرور

 

توسعه دهنده و ابزار مدیر سیستم تعبیه شده

لازم نیست  

انتخاب محیط میزبانی خود تصمیم مهمی است که قبل از اجرای Odoo باید اتخاذ کنید و شما می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. اگر به دنبال یک نرم افزار استاندارد هستید که تنظیم و نگهداری آن آسان باشد، Odoo Online بهترین راهکار است.

استفاده از Odoo On-Premise نیز یک گزینه است، اما باید مطمئن شوید که می دانید چه کاری انجام می دهید. اگر می خواهید از Odoo On-Premise بدون دانش فنی استفاده کنید، اکیداً توصیه می کنیم با یکی از شرکای Odoo تماس بگیرید. در آخر اینکه، اگر به دنبال یک راهکار قابل تنظیم، با ابزارهای خارق العاده برای توسعه دهندگان و بدون دردسر مدیریت سیستم هستید، Odoo.sh بهترین گزینه است.

منبع خبر : odoo

امتیاز دهید:
(۵.۰ / ۵)
تعداد آرا: ۱
برچسب ها:
۲۲ خرداد ۱۴۰۰     بازدید: ۲۱۸     دسته بندی: اخبار عمومی
درج دیدگاه
- برای درج دیدگاه میتوانید بصورت مهمان نظر بگذارید یا عضو شوید یا وارد شوید.
نام: *
آدرس ایمیل:
متن دیدگاه: *
ارسال
از نو
۲۴
تجهیزات ذخیره‌سازی
۲۳
سرورDL380G9
۲۳
ذخیره‌سازی داده
۱۶
سرورهای ذخیره‌سازی
۱۵
اخبار امنیت اطلاعات
۶
سرورDL380 G9
۶
قیمت SSD
۶
Intel
۵
فضای ذخیره‌سازی SSD
۵
خرید SSD
۵
دستگاه های IoT
۵
حافظه SSD
۵
درایوهای SSD
۴
NVMe
۴
اینتل
تمامی حقوق برای شرکت مفتاح رایانه افزار (سهامی خاص) محفوظ میباشد.
کاربر مهمان
پشتیبان آفلاین
ثبت نام
ورود
قبلاً در سایت عضو نشده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برقراری ارتباط با پشتیبان آنلاین، در ساعات کاری مهیاست. اما اکنون میتوانید تیکت ایجاد کنید یا جهت ارسال ایمیل به مفتاح فرم زیر را پر کنید؛ ما در اسرع وقت پاسخ میدهیم.

5 پیام جدید!
خانه خدمات محصولات مرکز دانش دوره های آموزشی سامانه پرسش و پاسخ فرهنگ واژگان تخصصی اخبار و مقالات چندرسانه‌ای ویدئو ها دانلود ها درباره ما همکاری با ما فرصت های شغلی تماس با ما ناحیه کاربری تیکت های پشتیبانی ایجاد تیکت تنظیمات کاربری
رسانه مفتاح
مرکز دانش

لطفاً تست هویت سنجی را تکمیل نمایید.

انصراف