مرکز تماس: 42922-021
صدای مشتری: 88844430-021
پست الکترونیک: info‌@‌mef‌tah‌.c‌om
اخبار/مقالات

معرفی نسخه ۱۴ نرم افزار Odoo: باهوش ترین نسخه Odoo تاکنون

اودوو (به انگلیسی: odoo) یک نرم‌افزار برنامه‌ریزی جامع منابع سازمانی ERP منبع باز است که توسط odoo s.a تولید شده ‌است.امروز، ما مفتخریم که از انتشار Odoo 14، زیبا ترین و هوشمندترین نسخه Odoo تا به امروز، خبر دهیم.هوش تجاری بیشتر ، یک سازنده وب سایت کاملاً جدید، بازسازی مجدد سهام / MRP و موارد دیگر. همه اینها در حالی است که، البته، تلاش برای بهبود قابلیت استفاده کلی Odoo حفظ شده است.Odoo 14 نرم افزاری است که تجارت شما برای رشد سریعتر به آن نیاز دارد.

بگذارید شما را با این نسخه جدید و بسیاری از ویژگی های آن آشنا کنیم.

یک وب سایت ساز کاملاً جدید

امسال، وب سایت ساز Odoo دچار تغییرات گسترده ای شد. تیم توسعه Odoo به طور کامل هر بلوک، هر صفحه نمایش را بررسی کردند و آن را به بهترین راهکار برای ایجاد یک وب سایت تبدیل کردند. آنها سازنده را برای ایجاد حس بصری بهتر، با گزینه های بیشتر، سفارشی سازی، ابزارک ها و بلوک ها، برای کمک به کاربران در طراحی صفحات برجسته، دوباره طراحی کردند.

meftah_odoo_website_builder_V14

رابط وبلاگ تغییر یافته است تا قابل فهم تر باشد. گزینه های جدید نیز موجود است، بنابراین نوشته های شما بی نظیر خواهند بود. اما یک پست وبلاگ بدون نمره قوی SEO چیست؟ برای کمک به شما در کنترل این مسئله، ویژگی Promote خود را نیز بهبود بخشیدند تا بتوانید URL ها و اشتراک گذاری را در اینترنت سفارشی کنید.برای تقویت بیشتر آن، آنها همچنین اتصال به کنسول جستجوی Google را اضافه کردند، بنابراین همه می توانند وب سایت خود را بهینه کنند تا بهترین موقعیت ممکن را در موتور جستجو داشته باشند.

ابزار هوش تجاری که باعث می شود سریعتر کار کنید

آیا تا به حال آرزو داشته اید که گزارش های خارق العاده و کاملی از کارمزد تیم های فروش و درآمد خود ایجاد کنید؟ آیا می توانید از فیلترها استفاده کنید و همچنان دقت داده های گزارش هایتان به دقیقه رسیده است؟ به لطف Odoo 14، این رویا به واقعیت تبدیل شده است. آخرین نسخه این نرم افزار دارای ابزاری بصری است که به شما امکان می دهد گزارش هایی را که به طور خودکار به روز می شوند، ایجاد کنید. بله، درست خواندید! هرگونه برنده جدید یا بسته شدن فروش جدید، به طور خودکار به گزارش ها اضافه می شود. فقط صفحه خود را تازه کنید و مهارت های شغلی خود را افزایش دهید! و برای همراهی با Odoo Style، این ویژگی با تمامی برنامه های نرم افزار اودو Odoo یکپارچه است.
meftah_odoo_budgy_wudgy

با استفاده از Odoo 14 می توانید از یک برنامه کاملاً عملیاتی و انقلابی برای پاکسازی اطلاعات استفاده کنید. این برنامه به شما کمک می کند داده های نادرست، تکراری یا ناقص را شناسایی و برطرف کنید. برای انجام این کار، برنامه Odoo Data Cleaning استراتژی های پاکسازی زمینه و تکثیر را معرفی می کند.

قوانین تمیز کردن و تکثیر خود را تنظیم کنید، و Odoo تمام تغییرات و ادغام هایی را که می توانید پردازش کنید برای داشتن یک پایگاه داده خالی از داده های بی فایده یا منسوخ پیشنهاد می دهد. به این معنی که دیگر هیچ وقت اضافی را برای تأیید شماره تلفن مخاطبین خود از دست نخواهید داد.

منوهای جدید و بهبود یافته برای موجودی و MRP

Odoo برای پاسخگویی به تقاضا، روی بهبود جنبه بصری برنامه های MRP و موجودی خود کار کرد. چندین منو اضافه شده است و یا به موقعیت مناسب تری منتقل شده اند تا دید بهتری از اقدامات این فرآیند ارائه دهند.


به عنوان مثال، اطلاعات مسیریابی اکنون در فهرست مواد موجود است. با این کار تعداد صفحات بارگیری شده برای دستیابی به عملیات مورد نیاز برای ادامه کار کاهش می یابد. در مورد انتقال دسته ای نیز همین طور است. اکنون می توانید عملیات دقیق هر انتقال را بدون نیاز به کلیک بر روی آن مشاهده کنید. در دسترس بودن محصول همچنین بهبود بصری پیدا کرده است که نشان می دهد کدام محصول در دسترس است یا نیست. و با کلیک بر روی گزینه "در دسترس بودن" ، اکنون می توانید به گزارش پیش بینی شده برای هر محصول استفاده شده در MO دسترسی پیدا کنید.
Meftah_odoo_Transfers_details_Batch_Transfers

وضعیت های انتقال و تاریخ های برنامه ریزی شده نیز تغییراتی را تجربه کردند. هر دو با رنگ نمایش داده می شود تا میزان خوانش واضح تر شود و توجه کارکنان را در جابجایی های فوری جلب کند. به عنوان مثال، انتقال های دیرهنگام با رنگ قرمز نشان داده می شوند، بنابراین همه می دانند که ابتدا باید انجام شود.نکته آخر اینکه سفارشات ساخت نیز تغییرات زیادی را تجربه کردند. اکنون هزینه های زمینی را می توان برای MO ها اعمال کرد و ارتباط بین MO یا والدین را نشان داد. دامنه مصرف انعطاف پذیر نیز افزایش یافته است، که MO و اجزای مصرفی را که بخشی از BOM اولیه نبودند، به روز می کند.
meftah_odoo_manufacturing_orders_V14

یک نقطه فروش سیار مانند هیچ جای دیگر تقاضای روزافزون برای رابط تلفن همراه برای PoS شنیده شده است. نقطه فروش اودو اکنون 100٪ سازگار با تلفن همراه است. این پیشرفت با احتمال درخواست تغییر پیکربندی PoS در زمان باز بودن جلسه همراه است.چندین به روزرسانی دیگر نیز انجام شده است. تنظیم کننده محصول اکنون در PoS در دسترس است، گرد کردن پول را می توان روی PoS تنظیم کرد، هنگام بسته شدن جلسه یک انتقال واحد انجام می شود و هنگام مدیریت چندین روش، رابط پرداخت شفاف تر شده است.

برنامه رویدادهایی که می تواند به همه نیازهای احتمالی پاسخ دهد

امسال، با همه گیری COVID-19، بازار رویدادها مجبور به تکامل شدند، زیرا مجبور شدند خود را دوباره اختراع کنند. رویدادهای آنلاین به یک قاعده تبدیل شده است! Odoo Events با داشتن ویژگی های منحصر به فرد جدید ، تنها راهکاری است که شما برای ایجاد و مدیریت رویدادها از هر نوع نیاز دارید. از گفتگوها با غرفه داران گرفته تا با شرکت کنندگان.با Odoo 14، با تلفیق جدید Odoo، آهنگ های زنده ایجاد کرده و آنها را از طریق YouTube پخش کنید. پس از سخنرانی، شرکت کنندگان خود را با آزمونها بسنجید و با نمایش یک تابلوی بهترین پاسخ ها، مسابقات را ایجاد کنید.

meftah_odoo_live_talks

اگر غرفه داران در رویداد شما شرکت می کنند، می توانید غرفه های کنفرانس مجازی برای آنها ایجاد کنید، تا بتوانند با شرکت کنندگان تعامل داشته باشند. در مورد بازدید کنندگان نیز همین طور است. آنها می توانند اتاق های مجازی را برای گفتگو در مورد موضوعات مختلف و ایجاد تعامل تقویت کنند.البته تعامل از شبکه های اجتماعی نیز ناشی می شود. به همین دلیل می توانید دیوارهای توییتر ایجاد کنید و آنها را در زیر فهرست زیر رویداد خود لانه کنید. به این ترتیب، می توانید آنچه را که مردم درباره شما و واقعه شما می گویند، تحت نظر داشته باشید و در نهایت، به سوالات تکراری پاسخ دهید.

Meftah_Odoo_Social_Odoo_Events

سرانجام، با اجازه دادن به آنها در لیست خواسته های خود، صحبت های مورد علاقه خود را آسان تر کنید و به لطف "اعلان های فشار"(Push Notification)، به آنها یادآوری کنید که به این کنفرانس بپیوندند.همانطور که مشاهده می کنید، Odoo 14 می تواند به طرق مختلف به رشد تجارت شما کمک کند و همه آنها را می توان در یادداشت انتشار Odoo یافت. البته ، شما همیشه می توانید با آزمایش رایگان Odoo برنامه های آن را کشف کنید.

منبع خبر : Odoo

امتیاز دهید:
(۵.۰ / ۵)
تعداد آرا: ۱
برچسب ها:
۱۲ مهر ۱۳۹۹     بازدید: ۳۶۹     دسته بندی: اخبار IT جهان
درج دیدگاه
- برای درج دیدگاه میتوانید بصورت مهمان نظر بگذارید یا عضو شوید یا وارد شوید.
نام: *
آدرس ایمیل:
متن دیدگاه: *
ارسال
از نو
۲۴
تجهیزات ذخیره‌سازی
۲۳
ذخیره‌سازی داده
۲۳
سرورDL380G9
۱۶
سرورهای ذخیره‌سازی
۱۵
اخبار امنیت اطلاعات
۶
Intel
۶
قیمت SSD
۶
سرورDL380 G9
۵
درایوهای SSD
۵
فضای ذخیره‌سازی SSD
۵
خرید SSD
۵
حافظه SSD
۵
دستگاه های IoT
۴
NVMe
۴
اینتل
تمامی حقوق برای شرکت مفتاح رایانه افزار (سهامی خاص) محفوظ میباشد.
کاربر مهمان
پشتیبان آفلاین
ثبت نام
ورود
قبلاً در سایت عضو نشده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برقراری ارتباط با پشتیبان آنلاین، در ساعات کاری مهیاست. اما اکنون میتوانید تیکت ایجاد کنید یا جهت ارسال ایمیل به مفتاح فرم زیر را پر کنید؛ ما در اسرع وقت پاسخ میدهیم.

5 پیام جدید!
خانه خدمات محصولات مرکز دانش دوره های آموزشی سامانه پرسش و پاسخ فرهنگ واژگان تخصصی اخبار و مقالات چندرسانه‌ای ویدئو ها دانلود ها درباره ما همکاری با ما فرصت های شغلی تماس با ما ناحیه کاربری تیکت های پشتیبانی ایجاد تیکت تنظیمات کاربری
رسانه مفتاح
مرکز دانش

لطفاً تست هویت سنجی را تکمیل نمایید.

انصراف