تلفن: 42922-021
صدای مشتری: 88844430-021
ایمیل: info‌@‌mef‌tah‌.c‌om
ورود به تیکتینگ ثبت نام
اخبار/مقالات

آموزش قدم به قدم ساخت اکانت جیمیل

آموزش تصویری نحوه ساختن جیمیل و اکانت گوگل

در دنیای حال حاضر اینترنت یکی از نیاز های مهم برای هر شخص داشتن یک راه ارتباطی است و ایمیل و یا همان ادرس الکترونیکی از متداول ترین راه های ارتباطی جهان شناخته شده است . می توان ساخت جیمیل را بهترین گزینه برای داشته یک ایمیل مناسب دانست. تقریبا می توان گفت برای ورود به اکثر سایت ها و اپلیکیشن ها کاربر باید یک ایمیل شخصی داشته باشد. در خیلی از ادارات و سازمان ها استفاده از ایمیل به عنوان راه حلی برای انجام مکاتبات اداری و رسمی رایج شده است. خیلی از کسب و کار ها از ایمیلی به عنوان راه ارتباطی استفاده می کنند و همچنین جذب نیرو و دریافت رزومه از طریق اکانت ایمیل ( ادرس الکترونیکی ) انجام می شود. اکنون که با اهمیت بالای یک حساب الکترونیکی اشنا شدید سوالی که ایجاد می شود این است که ایا ایمیلی برای خود دارید؟ ساخت ایمیل جدید کار بسیار ساده ای است ، در این مقاله یاد می گیریم که چگونه جیمیل و یک اکانت گوگل بسازیم .

آشنایی با ویژگی های جیمیل

- لیست وظایف

- تایید دو مرحله ای

- اشتراک گذاری تقویم

- ارسال گروهای ایمیل

- تغییر پس زمینه جیمیل

- مسدود کردن پیام

- کلید های میانبر

- پاسخ گوی اتوماتیک

- برجسب گذاری برای پیام

- جست و جوی پیشرفته

- برچسب های رنگی

- افزودن مخاطبین

- استفاده از قالب بندی

در این مقاله میخوانید:

1- مزایای ساخت جیمیل

2- ساختن جیمیل جدید ( مرحله به مرحله )

3- نحوه ورود و خروج به اکانت جیمیل

4- نحوه فعالسازی تایید دو مرحله ای گوگل

5 - افزایش امنیت اکانت گوگل یا جیمیل

6- آموزش ویدیویی نحوه ساختن جیمیل و اکانت گوگل

7 - سوالات متداول

 

 مزایای ساخت اکانت جیمیل

پیشنهاد می کنم اگر اکانت جیمیل ندارید همین الان دست به کار شوید و ایمیل خود را بسازید . باید در ابتدا این را ذکر کنیم که با ساختن جیمیل به خیلی از خدمات دیگر از گوگل می توانید دسترسی پیدا کنید ( مانند گوگل درایو ، یوتیوب و ... )

 برای آشنایی با مزایای ارتباط از روش ساختن جیمیل و اکانت گوگل به چند مورد اشاره می کنیم :

- برقراری ارتباط بدون محدودیت زمانی و مکانی

- امکان ارسال فایل در ایمیل ( به صورت پیوست )

- تبادل پیام با سرعت بسیار بالا

- امنیت در دریافت و ارسال پیام

- فضای تقریبا نامحدود برای ارسال و دریافت پیام

- در دسترس بودن همیشگی ( هر جا با هر وسیله و در هر زمان )

- حفظ تاریخچه گفت و گو ها و ثبت مکالمات

- ارسال به صورت تقریبا رایگان

 

آموزش ساخت جیمیل و اکانت گوگل

قدم اول : ایجاد حساب برای ساخت اکانت گوگل

برای شروع ساختن جیمیل در ابتدا باید وارد سایت gmail.com ( google.com/gmail‌ ) شده و مانند تصویر زیر روی دکمه " ایجاد حساب " کلیک کرده تا یک جیمیل و اکانت گوگل بسازید .

در صورت انگلیسی بودن زبان صفحه باید روی گزینه ی " Create an account‌‌ "  کلیک کنید .

 ساخت جیمیل

 

قدم دوم : فرم اولیه ثبت نام جیمیل

بعد از کلیک بر قسمت ایجاد حساب ، فرم ثبت نام را مشاهده خواهید کرد. اگر صفحه ساخت جیمیل و اکانت گوگل شما انگلیسی زبان است و بخاطر اینکه آموزش به صورت فارسی تنظیم شده است برای راحت تر پرداختن به اموزش بهتر است زبان را به فارسی تغییر دهید .( مانند تصویر )

 ساخت جیمیل

 

در تصویر واضح است که این فرم اطلاعات اولیه ای جهت ساخت جیمیل و اکانت گوگل می خواهد که هر قسمت را به تفکیک توضیح خواهیم داد .

 ساخت جیمیل

1- نام و نام خانوادگی خود را در این قسمت باید وارد کنید .

2- این قسمت برای وارد کردن آدرس ایمیل انتخابی شما است ( دقت کنید که این ادرس نباید قبلا توسط فردی دیگر ثبت شده باشد و در ادرس ایمیل فقط مجاز به استفاده از حرف ، عدد و نقطه هستید . )

3- این قسمت جهت وارد کردن رمز عبور است و در فرم بعد باید به منظور تایید مرز عبور خود را مجدد وارد کنید . رمز عبور باید حداقل از هشت کاراکتر که شامل حرف ، عدد و نماد تشکیل شود . در غیر این صورت پیغام خطا داده می شود .

 

قدم سوم : وارد کردن اطلاعاتی که برای بازیابی حساب جیمیل ضروری است

در این مرحله اطلاعاتی را مانند شماره تلفن باید وارد کرد ، به منظور امنیت حساس و قابلیت بازیابی رمز جیمیل زمان فراموشی رمز. این قسمت را نیز به تفکیک از یکدیگر برای شما شرح خواهیم داد . ( به این نکته توجه داشته باشید که وارد کردن شماره همراه صحیح بسیار واجب بوده و به عنوان امنیت هرچه بیشتری اکانت گوگل شما مورد استفاده قرار میگیرد و بعدا اگر به هر دلیلی اکانت شما مورد هک قرار بگیرد و یا شما رمز جیمیل خود را فراموش کنید از طریق همین شماره همراه به راحتی می توانید اکانت خود را بازگردانی کنید.)

 ساخت جیمیل

1- در این قسمت از ساختن جیمیل باید شماره همراه خود را وارد کنید که در صورت فراموشی رمز از طریق شماره همراه خود می توانید حساب کاربری را بازیابی کنید.

2- اگر ایمیل دیگری برای بازیابی دارید ، آن را در کادر وارد کنید. ( این مورد را هم به شما توصیه میکنیم حتما انجام دهید که اگر به هر دلیلی پسوورد خود را فراموش کردید و یا اکانت شما مورد هک قرار گرفت به سادگی از طریق این ایمیل بتوانید اکانت گوگل خود را بازگردانی کنید.)

3- در این قسمت باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید . درست پر کردن این بخش از ساخت جیمیل الزامی است.

4- نوع جنسیت خود را وارد کنید .

قدم چهارم : تاییدیه شماره همراه

 این مرحله برای به تایید رساندن شماره موبایلی است که در مرحله قبل وارد کردید. در این قسمت بعد از وارد کردن شماره موبایل و زدن دکمه ارسال ، کد تایید برای شما ارسال خواهد شد که باید در کادر وارد کنید و روی تایید کلیک کنید .

 ساخت جیمیل

قدم پنجم : قوانین گوگل

این مرحله برای اشنایی با شرایط خدمات گوگل و همچنین خط مشی حریم خصوصی و ... به شما توضیح داده شده است که با زدن گزینه " موافقم " موافقت خود را اعلام می کنید .

 

 ساخت جیمیل

 

به همین راحتی کار ساخت اکانت جیمیل و اکانت گوگل به پایان رسید. در مرحله آخر بعد از زدن گزینه موافقم وارد حساب کاربری جیمیل جدید خود می شوید .

 

نحوه ورود و خروج به اکانت جیمیل

بعد از ساخت جیمیل به صورت اتوماتیک وارد اکانت جیمیل خود می شوید. برای خارج شدن از جیمیل باید روی شکل دایره ای که اول اسم شما روی آن به اختصار نوشته شده کلیک کرده و سپس در منوی باز شده روی خروج از سیستم کلیک کنید .

برای ورود به جیمیل در نوار ادرس Gmail.com را وارد کرده و این بار روی گزینه ورود به سیستم کلیک کنید . ادرس جیمیل خود را وارد نموده و روی دکمه بعدی کلیک کنید .

ساخت جیمیل

 

 نحوه فعالسازی تایید دو مرحله ای گوگل برای ساختن جیمیل

برای فعالسازی تایید دو مرحله ای گوگل به عنوان یکی از بهترین موارد امنیتی اکانت گوگل محسوب می شود ، شما ابتدا باید وارد مروگر خود شوید و از طریق آیکون در بالا سمت راست مروگر روی عکس کلیک کرده و بر روی My Account کلیک کرده تا وارد فضای مدیریتی اکانت گوگل خود شوید.

در مرحله بعد ، طبق عکس زیر بر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید.

 نحوه فعالسازی تایید دو مرحله ای گوگل

در مرحله بعد بر روی گزینه step verification کلیک کرده تا وارد صفحه بعدی شوید . در این صفحه بر روی گزینه get started کلیک کنید. در این مرحله برای امنیت بیشتر رمز عبور شما را درخواست می کند. با وارد کردن رمز عبور و کلیک بر روی گزینه Next وارد مرحله می شوید. در این مرحله از شما شماره همراه درخواست می کند که با وارد کردن شماره همراه خود پیغامی بر روی گوشی شما ارسال و کد تایید را در گوگل وارد کرده تا گوگل شماره همراه شما را تایید کند.

و در انتها پس از اتمام فرآیند فعال سازی تایید هویت 2 مرحله ای، ایمیلی برای شما ارسال می گردد که اطلاعاتی در مورد این ویژگی داده می شود.

 

افزایش امنیت اکانت گوگل یا جیمیل

امروزه استفاده از جیمیل رواج زیادی پیدا کرده و اکثر افراد برای ساخت ایمیل به گوگل و ساختن اکانت گوگل کراجعه می کنند و چه بسا بسیاری از افراد از این اکانت جیمیل خود به عنوان تجارت و ایمیل های سازمانی خود استفاده می کنند. از همین رو بسیاری از افراد سودجو در کمین هک کردن خساب های جیمیل افراد و سازمان ها هستند و با بدست آوردن رمز عبور این اکانت ها به سادگی می توانند بسیاری از بخش های مختلف شرکت و سازمان را از طریق از همین اکانت جیمیل بدست بگیرند و از اطلاعات آن سواستفاده کنند. برای همین امنیت اکانت گوگل یا جیمیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. 

در این بخش از مقاله سعی می کنیم با چند روش ساده و کاربردی با راه های بالا بردن امنیت اکانت گوگل بیشتر آشنا شویم. با ما همراه باشید در ادامه مقاله :

1 - انتخاب یک پسوورد قدرتمند

اگر رمز عبور خود را تا به الان تغییر ندادید و یا رمز عبور ساده ای همچون شماره کارت ملی خود و یا شماره تلفن همراه خود را انتخاب کردید پس همین الان زمان آن رسیده که رمز عبور خود را تغییر دهید. رمز عبور قوی با فرمول زیر بدست می آید :

ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی ، اعداد ، استفاده کارکترهای مختلف و در آخر چیدمان نامنظم کارکترها ، حروف و اعداد 

به یک رمز عبور قوی اشاره می کنیم : Fgt45#%tsj236feWSjhT23%^&#$%ydud458%Rt#$tgy

رمز عبور بالا به هیچ عنوان توسط هیچ سیستم و شخصی هک نمی شود.

پس از این به بعد از رمز های عبور مشابه بالا برای اکانت جیمیل خود استفاده کنید.

2 - اضافه کردن شماره تماس ریکاوری

یکی دیگر از ترفندهایی که به شدت باعث افزایش امنیت اکانت گوگل یا جیمیل شما می شود استفاده از تلفن تماس برای ریکاوری اکانت می باشد. برای این کار به روش زیر عمل کنید :

- بر روی آیکون عکس خود در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید .

- در بخش Personal info & privacy گزینه Your personal info را انتخاب کنید.
- بر روی گزینه Phone کلیک کنید.
- حال گزینه Add a recovery phone را انتخاب و یک شماره تلفن در دسترسی و اختصاصی خود را به عنوان شماره تماس ریکاوری اکانت تعیین کنید.

 

آموزش ویدیویی نحوه ساختن جیمیل و اکانت گوگل به صورت قدم به قدم

با مشاهده این ویدیو 1 دقیقه ای می توانید به صورت قدم به قدم با نحوه ساختن جیمیل و اکانت گوگل آشنا شوید و به سادگی و با انجام چند مرحله اکانت گوگل و جیمیل خود را بسازید.

این مقاله ادامه دارد ...

 

امتیاز دهید:
(۳.۹ / ۵)
تعداد آرا: ۲۴

سوالات متداول

سایت مرجع و نشانی که برای ساختن جیمیل باید به آن مراجعه کنیم چیست؟

برای ساختن جیمیل و اکانت گوگل باید به نشانی www.gmail.com مراجعه کنید و از آنجا طبق آموزش های ذکر شده در بالا اکانت جیمیل خود را بسازید .

برای اینکه اکانت جیمیل من هک نشود چه کارهایی میتوانم انجام بدهم؟

برای بالا بردن امنیت اکانت گوگل بایستی از رمزهای عبور بسیار قوی و متشکل از حروف کوچک ، حروف بزرگ ، اعداد و کارکترها استفاده کنید و همچنین یکی از بهترین راه های بالا بردن امنیت اکانت گوگل فعالسازی تایید دو مرحله ای در هنگام ورود می باشد. در مقاله فوق میتوانید با فعالسازی تایید دو مرحله ای آشنا شوید.

برای گذاشتن عکس بر روی اکانت گوگل چه کاری باید انجام بدهم؟

برای گذاشتن عکس روی جیمیل خود میتوانید از بخش بالای صفحه در سمت راست صفحه بر روی گزینه Add a photo کلیک کرده و عکس خود را آپلود کنید.

در زمان ساختن جیمیل و هنگام وارد کردن اطلاعات خطایی داده نمی شود و وارد مرحله بعد نمی شود مشکل از کجاست؟

معمولا در این مرحله نام کاربری که شما انتخاب کرده اید قبلا توسط فرد دیگری به ثبت رسیده و بایستی یوزر خود را تفییر دهید و یا ممکن است خطا از تایید نکردن قوانین باشد و بایستی تیک گزینه تایید قوانین گوگل را بزنید تا بدون مشکل وارد مرحله بعد شوید.

برچسب ها:
۲۵ امرداد ۱۳۹۹     بازدید: ۱۴۶۶۴۶     دسته بندی: مقالات آموزشی، معرفی راهکار
دیدگاه ها
رضا (مهمان) | ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ | ۱۶:۲۱
مقاله بسیار کامل و کاربردی بود ممنون از شما
۲۰
۲
پاسخ
علی (مهمان) | ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ | ۱۴:۱۵
عااالی بود ممنون
۱۹
۱
پاسخ
محمدعلی مرادی (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ | ۲۱:۴۵
سلام من باز نمیتوانم یک آدرس ایمیل باواژه بوی بسازم راهنمایی کنید
۲
۰
میثاق (مهمان) | ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ | ۱۶:۱۵
بسیار خوب بود ممنون از شما
۱۴
۰
پاسخ
محسن (مهمان) | ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ | ۱۵:۵۹
با سلام ، در آموزش تایید دو مرحله ای اکانت گوگل آیا میشه یه مقدار کاملتر توضیح بدید که چه کاری باید انجام دهیم؟
۱۳
۱
پاسخ
علی حریرساز | ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ | ۱۶:۰۹
با سلام بله به زودی مقاله به روز رسانی می شود
۱۵
۱
سیاوش (مهمان) | ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ | ۱۲:۲۰
در هنگام ساختن جیمیل و اکانت گوگل به سادگی با خواندن این مقاله موفق شدم این کارو انجام بدم ممنون از شما
۱۳
۱
پاسخ
وحید (مهمان) | ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ | ۰۹:۴۳
همیشه دنبال یه مقاله خوب برای آموزش نحوه ساختن جیمیل بودم ، عالی و کامل ممنون
۱۰
۰
پاسخ
نگار (مهمان) | ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ | ۱۰:۵۶
این مقاله نحوه ساختن جیمیل عااااالی بود سپااااس
۱۱
۱
پاسخ
نگین (مهمان) | ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ | ۰۹:۳۰
نحوه ساختن جیمیل در این مقاله بسیار خوب توضیح داده شده بود ممنون از شما
۱۰
۱
پاسخ
بدون نام (مهمان) | ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ | ۲۲:۴۶
سلام. ببخشید من حساب رو ایجاد کردم فقط بلد نیستم به کسی پیام بدم اگه میشه زودتر ارسال کنید که چیکار کنم
۵
۳
پاسخ
میثاق (مهمان) | ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ | ۱۰:۰۸
سلام وقت بخیر ، از بخش compose در بالا سمت چپ صفحه میتونید اقدام به ارسال پیام کنید.
۵
۰
مهدی چهاردولی (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ | ۱۵:۱۰
من که بلدم
۰
۲
Copycat (مهمان) | ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ | ۰۹:۴۳
بچه ها روش های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود داره که یکیش همین تیک تاکه همونطور که گفتم سیم کارتتون رو در بیارید برین توش بعد برای این که creator شین باید یه سری کار ها انجام بدین اینکه ایمیل یا شماره ای که دارین رو وریفای کنید پیشنهاد میکنم اگر در ایران هستین با ایمیل این کار رو انجام بدین چون با شماره مجازی امتحان کردم نشد بعد برای این که کسب درآمد از tik tok رو شروع کنید باید سنتون بالای ۱۸ سال باشه که فک کنم باید از قبل تو جیمیلتون تنظیم کرده باشین و بعد ۱۰ هزار تا فالوئر و ۱۰ هزار تا ویو داشته باشین تا بتونین کسب درآمد کنین و تیک تاک با اینستاگرام خیلی فرق داره و یه موقع ویدیوتون viral بشه یا معروف بشین کارتون گرفته و از اونجایی هم که من خوندم به ازای هر 500 هزار ویو ۲۰ دلار بهت میده و وقتی لایو بزاری کسایی که دوست داشته باشن یا کارت خوب باشه میان donate میکنن که اینم خیلی خوبه من چند وقت دیگه میخوام تیک تاک رو شروع کنم شما هم اگه این پیامو میبینید شروع کنین و اینکه یادتون باشه باید سیم کارتاتونو در بیارین تا بتونین توش برین و فیلترشکن که صد در صد میخواد یه سری سایت های نظرسنجی هم هستن که میتونین از اونا روزانه کسب درآمد کنید مثه swagbucks survey junkie سواگ باز به نظرم امن تره و برید تحقیق کنید هم راجب تیک تاک و هم راجب سایت های نظرسنجی و اینکه تو سایتی مثل سواگ باز باید آی پی تون مال یه نقطه و مشخص باشه و فیلترشکنم میخواد من فیلترشکن windscribe رو بهتون پیشنهاد میکنم که میتونید با سرور آمریکا برین توش و اینکه یه جا آیپی میزنه که به صورت رندوم میاد شما باید یه آیپی رو در نظر بگیرین و وقتی به صورت رندوم اومد اگه طرفای همون آی پی بود وصل کنین برین توی سواگ باکز و راجب به نقد کردن درآمد هم سایت های زیادی وجود دارن که باید (((((احراز هویت))))))کنیدو اونا میتونن درآمد شما رو نقد کنن فقط هواستون باشه کلاه سرتون نزارن و راجب سایت های نظرسنجی اگه زبانتون خوب نیست سعی کنید از گوگل ترنسلیت کمک بگیرید چون واقعا کار خوبی نیست وقتی از جیزی اطلاع نداریم بیایم اونو جواب بدیم و اینکه یه سری سایت های خارجی و ایرانی هم هستن برای لینک کوتاه کردن که بزنین تو اینترنت براتون میاره میتونین از اونا هم برای لینکاتون استفاده کنید و اینکه از یوتیوب هم میتونید کسب درآمد کنید که هر وقت از این دو تا کسب درآمد کردید اونم میتونید راه بندازید ولی مشکل اینجاست چون ما تو ایرانیم با آی پی ما نمیشه و باید یکی برامون بسازه برای ساخت حساب پی پال سعی کنید وقتی از این چیزایی که من گفتم کسب درآمد کردید و درآمدتون رو نقد کردید برین حساب پی پال وای‌فای شده بگیرید که فک کنم ایرانیکارت معتبر باشه ولی خودم هنوز نگرفتم و برای همون یوتیوب هم اگه به ایرانیکارت بگین میگه به افراد بگین که فک کنم شریکشونه از بازی کردن هم میشه پول در آورد بازی هایی مثه فورتنایت و پابجی.... که میتوین استریم کنید تو twitch یا وقتی دارین بازی میکنید از صفحه گوشی یا کامپیوتر رکورد یا همون ظبط کنین و بزارین تو یوتیوب تا هر کی از شما خوشش اومد لایک و سابسکرایب کنه فک کنم یوتیوب به ازای ۱۰۰۰ ویو ۲ دلار و به ازای ۱۰۰۰ تبلیغاتی که مردم ببینن ۱۸ دلار میده فک کنم و اگه تو میلیونی ویو بگیری نونت تو روغنه یکی مثه atro یا levinho که تو پابجی جزو حرفه ای ترین ها هستن دارن از یوتیوب پول در میارن ولی من اول میگم با سایت های نظرسنجی شروع کنید همون طور که بهتون گفتم و بعد هر چی عشقتونه فقط راه درست رو انتخاب کنید برای جذب فالوئر تیک تاک یه سری برنامه ها هست که میتونین از اونا استفاده کنید و اینکه سعی کنید در تیک تاک از هشتگ های معروف استفاده کنید و کارتون خفن باشه و درباره هشتگ های ایرانی من زیاد توصیه نمیکنم استفاده کنید و سعی کنید مثل یک خارجی رفتار کنید تا مثلا ویوی بیشتری بگیرین راستی یه چیزی درباره فیلترشکن windscribe بگم که وقتی شما واردش میشین که بعضی موقع ها جیمیل میخواد که همینجوری الکی بزنید بره ۲ گیگ بهتون میده وقتی تموم شد برنامه رو پاک کنید و ۲ گیگ دیگه بگیرین این بیشتر برای swagbucks اینا خوبه و اینکه برای یوتیوب یا تیک تاک از این استفاده نکنید بهتره من خودم برای تیک تاک و یوتیوب با mini fox vpn میرم حالا هر جور عشقتونه و اینکه یادتون نره خودتون برین تحقیق کنید و زبانتون رو با برنامه های ایرانی یا خارجی که به بهتر شدن زبان کمک میکنند تقویت کنید و با گوگل ترنسلیت میتونید لغت های زیادی یاد بگیرید و تا ۵۰۰۰ تا لغت براتون ترجمه میکنه سایت های فریلنسری خوبه ولی اینایی که بهتون گفتم ساده ترن به نظر خودم....موفق باشید????❤
۶
۳
پاسخ
سید علیرضا هاشمی زاده (مهمان) | ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ | ۰۹:۰۵
من می خوام جیمیل درست کنم
۳
۱
پاسخ
حمید (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ | ۰۶:۲۱
دمد گرم کارت درسته شیر مادر حلالت
۲
۰
پاسخ
آرتور (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ | ۰۵:۴۲
سلام
ایمیل یک شخص دیگری تو گوشی من یک مدتی لاگ این بوده و الان میخوام بدونم آیا اون شخص توانایی این رو داشته که به اکانت های تلگرام یا اینستاگرام و یا اطلاعات گالری و مخاطبینم دسترسی پیدا کنه؟
۲
۰
پاسخ
حمزه سرلک (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ | ۰۱:۱۱
می خواهم ایمیل جدید بسازم
۰
۰
پاسخ
رسول لطفی (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ | ۰۰:۰۰
پرسپولیس
۱
۰
پاسخ
الیاس (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ | ۰۱:۱۹
دمت گرم
عالی بود
۲
۰
پاسخ
مهدی چهاردولی (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ | ۱۵:۰۸
عالی بود
۱
۰
پاسخ
Rahaw (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ | ۱۵:۴۱
سلام
من میخوام یه آدرس جیمیلی بسازم که ارور میده اسمش قبلا استفاده شده
ولی وقتی سعی میکنم به همون آدرس log in شم گوگل میگه اصلا همچین جیمیلی وجود نداره با این آدرس
برای رفع این مشکل باید چیکار کنم که ارور نده ؟
واقعا مهمه برام
۰
۰
پاسخ
رضا شریفی (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ | ۰۲:۱۰
سلام من پسورد جیمیلم را فراموش کردم چکار کنم
۰
۰
پاسخ
حسن (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ | ۱۸:۰۳
خوب
۰
۰
پاسخ
Aref-ahmadi (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ | ۲۲:۰۲
حساب.عالی
۱
۰
پاسخ
محمد حاتمی (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ | ۰۱:۵۳
میخواهم وارد کروم شوم سوال میکند و پیام میدهد که شما نیستید
۰
۰
پاسخ
سلام (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ | ۱۴:۰۰
علتش چیه وقتی ایجاد حساب میکنی همش ارور میده شرایط سنی ندارید درحالی تاریخ تولد۱۹۸۸/اوریل۲۹میزنم
۰
۰
پاسخ
Ali (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ | ۲۰:۱۰
سلام من از جمیل استفاده میکنم چون گوشی ام سامسونگ دارم در زمان ایجاد ایمیل اجازه دسترسی بذاره یا دیتا گوشی نیاز داره وقتی اجازه نمیدم هر چه سعی میکنم اکانت ایمیل سامسونگ ایجاد نمیشه اشکال نداره که جمیل گوگل استفاده کنم مطالبتان خوندم مفید بود تشکر از شما عالی بود
۰
۰
پاسخ
سارا (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ | ۰۳:۳۱
چه برنامه های میشه با ایمیل فعال کرد ممنون میشم
۰
۰
پاسخ
رضا (مهمان) | ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ | ۰۰:۲۱
من باگزینه روبرو شدم ازمن id ایمیل خواست ولی هرچه جستجو کردم نتونستم جوابی پیدا کنم لطفا راهنمایی م کنید باسپاس
۰۹۱۰۰۱۲۲۲۱۳
۰
۰
پاسخ
سلام علیکم لالا اکانت ازمن دزودیدن لطفا رمزشو را بهم بدین (مهمان) | ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ | ۰۰:۰۲
سلام این اکانت را ازمن دزودیدن لطفا رمز ش بهم بدین ممنون ممنون
۰
۰
پاسخ
درج دیدگاه
- برای درج دیدگاه میتوانید بصورت مهمان نظر بگذارید یا عضو شوید یا وارد شوید.
نام: *
آدرس ایمیل:
متن دیدگاه: *
ارسال
از نو
۲۴
تجهیزات ذخیره‌سازی
۲۳
سرورDL380G9
۲۳
ذخیره‌سازی داده
۱۶
سرورهای ذخیره‌سازی
۱۵
اخبار امنیت اطلاعات
۶
قیمت SSD
۶
سرورDL380 G9
۶
Intel
۵
فضای ذخیره‌سازی SSD
۵
خرید SSD
۵
حافظه SSD
۵
دستگاه های IoT
۵
درایوهای SSD
۴
اینتل
۴
AMD
تمامی حقوق برای شرکت مفتاح رایانه افزار (سهامی خاص) محفوظ میباشد.
کاربر مهمان
پشتیبان آفلاین
ثبت نام
ورود
قبلاً در سایت عضو نشده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برقراری ارتباط با پشتیبان آنلاین، در ساعات کاری مهیاست. اما اکنون میتوانید تیکت ایجاد کنید یا جهت ارسال ایمیل به مفتاح فرم زیر را پر کنید؛ ما در اسرع وقت پاسخ میدهیم.

5 پیام جدید!
خانه خدمات محصولات مرکز دانش دوره های آموزشی سامانه پرسش و پاسخ فرهنگ واژگان تخصصی اخبار و مقالات چندرسانه‌ای ویدئو ها دانلود ها درباره ما همکاری با ما فرصت های شغلی تماس با ما ناحیه کاربری تیکت های پشتیبانی ایجاد تیکت تنظیمات کاربری
رسانه مفتاح
مرکز دانش

لطفاً تست هویت سنجی را تکمیل نمایید.

انصراف