تلفن: 42922-021
صدای مشتری: 88844430-021
ایمیل: info‌@‌mef‌tah‌.c‌om
ورود به تیکتینگ ثبت نام
درباره ما

توصیه‌هایی برای کار در مفتاح

کارکنان فعلی مفتاح افزون بر ویژگی‌های یادگیری و پویایی، می‌کوشند تا با ایجاد محیطی دوستانه و پویا در سازمان، علاوه بر بهبود کیفی فعالیت‌های خود، روحیه‌ی حاکم بر فعالیت‌های سازمانی را با طراوات و شاداب سازند.

کارکنان مفتاح در هر جایگاه سازمانی به هدف نهایی فعالیت‌های خود یعنی به‌دست آوردن رضایت و خوشنودی مشتریان می‌اندیشند و از همین روی، پایه‌های اصلی فعالیت خود را بر این اندیشه استوار کرده‌اند. شما برای حضور در مفتاح باید چند ویژگی کلی را در خود تقویت کنید:

- ایجاد روحیه‌ی هم‌افزایی و حضور موثر در فعالیت‌های گروهی
- بردباری و صبر برای شنیدن مشکلات مشتریان و دقت در یافتن راه‌حل‌های کوتاه و موثر در پاسخ به این مشکلات
- پی‌گیری فعالیت‌های محول شده، با علاقه و انگیزه (ما بر این باوریم که تمام بخش‌های یک فعالیت، هرچند کوچک، مهم هستند و باید به بهترین شکل انجام شوند)
- توانایی پیشبرد و مدیریت فعالیت‌های محول شده
- مدیریت زمان و به نتیجه رساندن فعالیت‌ها در زمان‌های مشخص شده
- رعایت قواعد و نظم درانجام فعالیت‌های گروهی
- شادابی و انگیزه‌ی کاری و کمک به ایجاد فضای سرزندگی و صمیمیت در سازمان
- جدیت و سخت‌کوشی
 

کار در مفتاح

بیش از ۹۵ درصد از همکاران ما فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموختگان دانشگاهی در رشته‌های فنی، فناوری اطلاعات، مدیریت، بازرگانی، اقتصاد و دیگر رشته‌های وابسته هستند.

برای نهادینه کردن دانش و چگونگی استفاده و بهره‌گیری از آن با آموزش مستمر و ارتقای نیروی انسانی کوشیده‌ایم تا سطح علمی خود را به دانش روز نزدیک کنیم. با پیوستن به مفتاح همواره باید برای آشنایی با آخرین یافته‌های علمی و فناوری جهانی و وارد ساختن این فناوری‌ها به فعالیت‌های خود آماده باشید.

به‌دلیل وجود جو دوستانه، صمیمی و در عین حال پرتلاش و پویا در محیط فعالیت مفتاح، نیروی کار متخصصی که در طول زمان قابلیت‌های خود را در عرصه‌های مختلف به نمایش بگذارند و در فراگیری دانش و اندیشه فعال و پرتلاش باشند، می‌توانند با پشت سر گذاردن پله‌های رشد و تعالی به جایگاه سازمانی که شایستگی آن را دارند، دست یابند. در این روند پویا، ضمن به‌دست آوردن رضایت شغلی و حرفه‌ای زمینه‌های مساعدی برای کسب دانش و فناوری و شیوه‌های به‌کارگیری آن برای کارکنان فراهم خواهد شد.

 

آموزش و یادگیری

با توجه به تاکید کابینه‌ی مدیریت مفتاح بر ضرورت توجه به آموزش کارکنان، همه‌ی اعضای خانواده‌ی مفتاح موظف به یادگیری‌ دانسته‌های جدید و یاد دادن دانسته‌های نو خود به دیگران هستند. برای عملی کردن این موضوع، هر یک از کارکنان متناسب با فعالیت و جایگاه تخصصی خود و در صورت نیاز سازمان می‌توانند با حضور در دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی با دستاوردهای علمی و تخصصی روز آشنا شوند و آن‌ها را با هدف متعالی ساختن فعالیت‌های سازمان به‌کار گیرند.

به یاد داشته باشید که دانسته‌های شما سرمایه‌های سازمانی‌ست. بنابراین در اشتراک‌گذاری این سرمایه‌ها با دیگران بکوشید.

۲۶ خرداد ۱۳۹۸     بازدید: ۱۷۲۷
تمامی حقوق برای شرکت مفتاح رایانه افزار (سهامی خاص) محفوظ میباشد.
کاربر مهمان
پشتیبان آفلاین
ثبت نام
ورود
قبلاً در سایت عضو نشده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برقراری ارتباط با پشتیبان آنلاین، در ساعات کاری مهیاست. اما اکنون میتوانید تیکت ایجاد کنید یا جهت ارسال ایمیل به مفتاح فرم زیر را پر کنید؛ ما در اسرع وقت پاسخ میدهیم.

5 پیام جدید!
خانه خدمات محصولات مرکز دانش دوره های آموزشی سامانه پرسش و پاسخ فرهنگ واژگان تخصصی اخبار و مقالات چندرسانه‌ای ویدئو ها دانلود ها درباره ما همکاری با ما فرصت های شغلی تماس با ما ناحیه کاربری تیکت های پشتیبانی ایجاد تیکت تنظیمات کاربری
رسانه مفتاح
مرکز دانش

لطفاً تست هویت سنجی را تکمیل نمایید.

انصراف