تلفن: 42922-021
صدای مشتری: 88844430-021
ایمیل: info‌@‌mef‌tah‌.c‌om
ورود به تیکتینگ ثبت نام
درباره ما

مراحل پیوستن به مفتاح

مفتاح با برنامه‌ای منظم و به‌صورت مستمر در حال افزایش کمی کارکنان خود بوده است تا در صورت نیاز هر یک از واحدها و بخش‌ها نیروهای شایسته، علاقه‌مند و پرتلاش برای پیوستن به خانواده‌ی مفتاح انتخاب شوند. به همین علت نیز برای پذیرش و انتخاب نیروهای جدید، به‌طور متوسط سه روز در هر هفته کمیته‌های استخدام و جذب تشکیل می‌شوند. این جلسات با حضور شخص متقاضی، نماینده‌ی مدیریت سازمان و مدیر بخش درخواست‌کننده‌ تشکیل می‌شود تا با شناسایی نیروهای زبده و متخصص، زنجیره خدمات رسانی مفتاح هر روز کامل‌تر از پیش گردد.

۱- برای پیوستن به ما باید پیش از هر چیز، رزومه‌ی خود را به دفتر مرکزی مفتاح واحد منابع انسانی ارسال کنید.
۲- مفتاح ضمن سپاس از تمام کسانی که این شرکت را برای فعالیت‌های خود انتخاب کرده‌اند، با کسانی که برای یک جایگاه شغلی در مفتاح مناسب شناخته شوند، تماس خواهد گرفت.
۳- پس از این مرحله، شما باید در کمیته‌ی استخدام مفتاح حاضر شوید و توانایی‌های خود را در معرفی شایستگی‌های خود محک بزنید.
۴- در صورت پذیرفته شدن در این مرحله، با شما تماس گرفته خواهد شد تا فعالیت پویای خود را در خانواده‌ی مفتاح آغاز کنید.

مشاهده فرصتهای شغلی

 

توصیه‌هایی برای پیوستن به مفتاح رایانه افزار

برای حضور در جمع مفتاح چند توصیه سودمند برای شما داریم. اگر به راستی علاقه‌مند به حضور در جمع ما هستید، به شما توصیه می‌کنیم:

پیش از هر چیز برای آشنایی با شیوه‌ی کار در مفتاح، صفحات مختلف پیوستن به مفتاح را مطالعه فرمایید.
در ارایه‌ی توانایی‌های خود شفاف و دقیق باشید. به خاطر داشته باشید که گاه بیان یک مهارت یا توان‌مندی که ممکن است از نظر شما اهمیت چندانی نداشته باشد، بتواند جایگاه شغلی شما را در یک سازمان تغییر دهد.
پس از تهیه‌ی رزومه‌ی خود، برای آن که از صحت و دقت مطالب مندرج در آن مطمئن شوید، آن را کنترل کنید و از دیگران بخواهید در کنترل آن به شما کمک کنند.
همواره برای یادگیری و نو کردن دانش خود آماده باشید. اگر گمان می‌کنید وقت و علاقه‌ی کافی برای پرداختن به این موضوع ندارید، حضور در خانواده‌ی مفتاح برای شما دشوار خواهد بود.
توصیه‌های ما را برای حضور در جلسه و تهیه رزومه مطالعه فرمایید.
 

حضور در جلسه مصاحبه

پس از بازبینی‌های اولیه، در صورتی که رزومه‌ی شما از سوی واحد منابع انسانی مفتاح پذیرفته شود، شما به یک مصاحبه‌ی استخدامی (که به آن کمیته‌ی استخدام گفته می‌شود) دعوت خواهید شد. بدون شک شما پیش از ارسال رزومه به مفتاح مطالعات و تحقیقاتی درباره‌ی شیوه‌ی کار در این شرکت و نوع فعالیت‌های آن انجام داده‌اید. این جلسه، فرصتی مغتنم برای شما خواهد بود تا علاوه بر مشاهده‌ی فضا و محیط کار مفتاح، به مسئولان استخدام خود در این شرکت ثابت کنید که شما همان نیرویی هستید که مفتاح به دنبالش بوده است.

سیر مختصری در کتاب‌ها و مقاله‌های علمی مرتبط با چگونگی حضور در جلسات، پیش از برگزاری این جلسه به شما کمک می‌کند تا با آمادگی بیش‌تری در این مصاحبه حاضر شوید. حتا می‌توانید با حدس زدن پرسش‌هایی که ممکن است در یک مصاحبه‌ی استخدامی (در شرکتی مانند مفتاح که ارائه دهنده راهکارهای جامع مرکز داده  است)، از شما پرسیده شود، مناسب‌ترین پاسخ‌ها را برای پرسش‌های احتمالی بیابید.

با ظاهری مرتبط در جلسه حاضر شوید و از افراط و تفریط‌ در کیفیت پوشش پرهیز کنید. ظاهر شما می‌تواند اولین نشانه از طرز تفکر و شیوه‌ی اندیشیدن شما باشد. بنابراین خود را همان‌گونه که هستید نشان دهید.

اعتماد به نفس و تسلط خود را برای حضور در جلسه‌ی مصاحبه تقویت کنید. افراد حاضر در این جلسه انسان‌هایی همچون شما هستند، تنها با تجربه‌ها و اندیشه‌های متفاوت.

هنگام حضور در جلسه به دقت به پرسش‌هایی که از شما می‌شود گوش کنید و سپس تنها در دامنه‌ی موضوع به پرسش‌ها پاسخ دهید. بکوشید جواب‌های‌تان کوتاه، کامل و در عین حال قاطع باشد. اگر پاسخ سوالی را نمی‌دانید، بدون منحرف کردن بحث و کشاندن موضوع به حاشیه، به صراحت اعلام کنید که اطلاعی درباره‌ی پرسش یاد شده ندارید و این فرصت را ایجاد کنید تا با مطرح شدن پرسش‌های بیش‌تری، توان‌مندی‌های اصلی شما نمایان شود. اطلاعاتی که در خلال پاسخ‌های‌تان به مصاحبه‌کنندگان می‌دهید، باید دقیق، صادقانه و موجز باشد. با کشاندن مسیر مصاحبه به حاشیه‌ها، تنها شانس خود را برای پذیرفته‌شدن در مصاحبه کم‌رنگ خواهید کرد.

۲۶ خرداد ۱۳۹۸     بازدید: ۱۶۱۹
تمامی حقوق برای شرکت مفتاح رایانه افزار (سهامی خاص) محفوظ میباشد.
کاربر مهمان
پشتیبان آفلاین
ثبت نام
ورود
قبلاً در سایت عضو نشده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کردید؟

برقراری ارتباط با پشتیبان آنلاین، در ساعات کاری مهیاست. اما اکنون میتوانید تیکت ایجاد کنید یا جهت ارسال ایمیل به مفتاح فرم زیر را پر کنید؛ ما در اسرع وقت پاسخ میدهیم.

5 پیام جدید!
خانه خدمات محصولات مرکز دانش دوره های آموزشی سامانه پرسش و پاسخ فرهنگ واژگان تخصصی اخبار و مقالات چندرسانه‌ای ویدئو ها دانلود ها درباره ما همکاری با ما فرصت های شغلی تماس با ما ناحیه کاربری تیکت های پشتیبانی ایجاد تیکت تنظیمات کاربری
رسانه مفتاح
مرکز دانش

لطفاً تست هویت سنجی را تکمیل نمایید.

انصراف