مرکز تماس: 42922-021
صدای مشتری: 88844430-021
پست الکترونیک: info‌@‌mef‌tah‌.c‌om
اخبار/مقالات
شبکه ماهواره ای IoT برای ارائه داده های بارشی به کشاورزان

شركت ارتباطات ماهواره ای استراليای جنوبی Myriota و Queensland AgTech Business Goanna Ag با همکاری یکدیگر راهکار everywhere (به معنای همه جا) را پیشنهاد دادند كه درباره آن می گويند قدرت نظارت از راه دور را با قيمت و مقياسی بی سابقه عرضه خواهد کرد.

شبکه ماهواره ای مستقیم بر مدار Myriota برای اینترنت اشیاء (IoT) طراحی شده است و با استفاده از آن می توان داده های دستگاه هایی را که در مناطق دور افتاده بدون پوشش اینترنت یا تلفن همراه قرار دارند، انتقال داد.

IOT Farm

Goanna Ag تعدادی از دستگاه های سنجش باران و دستگاه های کنترل مخازن آب را در مزارع استرالیا آزمایش کرده است و با قیمت گذاری و توزیع این دستگاه ها، این پروژه در حال نهایی شدن و در آستانه پخش تجاری قرار دارد.

پیش خرید محصولات سنجش باران و نظارت بر مخازن در حال انجام است و فروش تجاری آن انتظار می رود که در ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ آغاز شود.

این مجموعه دستگاه‌ها شامل سه سال اتصال به ماهواره، مدیریت داده ها و دسترسی برنامه ها به صورت استاندارد هستند.

Myriota

انتظار میرود این باران سنج ها دارای قابلیت های هوشمندی از جمله پیش بینی وضعیت آب و هوا در نقاط خاص توسط دفتر سازمان هواشناسی دولت استرالیا، نقشه برداری بارش های دانه ای و پراکنده و پیش بینی اولیه زمان مناسب برای برداشت دیم باشند.

Goanna Agتام داولینگ، مدیر عملیاتی شرکت Goanna Ag گفت:

"این شرکت بیش از یک دهه در تلاش برای رسیدن به این راهکار بوده است. با تشکر از همکار ما، Myriota، راهکار ما قاعده بازی را عوض خواهد کرد. چراکه این راهکار، بازده زیادی در مزرعه به ویژه در مورد مدیریت و بهینه سازی مصرف آب خواهد داشت. مشتریان ما ارزش مانیتورینگ از راه دور را درک می کنند، اما تاکنون این صنعت با توجه به مسائل مربوط به پوشش جغرافیایی و هزینه، محدود بوده است."

استفاده بهینه از هر قطره آب گرانبها چالشی است که سالیان سال است کشاورزان استرالیایی با آن دست و پنجه نرم می کنند.Myriota LOGO

تام رینر، مدیر توسعه تجارت Myriota گفت:

راهکار  ارتباطی "همه جا" به شکل ایده‌آل، مناسب کشاورزی طراحی شده است. با ارتباطات زمینی که به سرمایه و اولویت بندی جغرافیایی نیاز دارند، "نقاط سیاه" وجود خواهند داشت که داده ها گم شده یا از بین می روند، اما با همکاری Goanna Ag، ما توانسته ایم بر این چالش های هزینه و اتصال غلبه کنیم.

شرکت Myriota سال گذشته از دل دانشگاه استرالیای جنوبی شکل گرفت و سپس مستقل شد، در اولین دوره ی جذب سرمایه ۱۵ میلیون دلار جمع آوری کرد که Boeing HorizonX Ventures نیز در بین سرمایه گزاران بود. ماه گذشته Myriota اولین پروژه استارت آپ در استرالیا شد که با آژانس فضایی جدید استرالیا توافق نامه ای را امضا کرد. در ماه مه نیز، با هدف حفظ منابع آب جهان و طی همکاری با پلت فرم زیست محیطی مبتنی بر ابرِ Eagle.io، راه حل های نرم افزاری و تله متری جهانی را برای حلِ مشکلاتِ مدیریتِ آب کشاورزان و دولت های سراسر جهان ارائه داد.

۱۷ شهریور ۱۳۹۸     بازدید: ١٩     دسته بندی: اخبار عمومی، اخبار IT جهان
۶٩
فروش سرور
۵۶
خرید سرور
۵٣
قیمت سرور
۴۴
خرید تجهیزات شبکه
۴٣
اخبار فناوری اطلاعات
۴١
مجله فناوری
۴٠
قیمت تجهیزات شبکه
۴٠
فروش تجهیزات شبکه
٣۴
قیمت دیتا سنتر
٣٣
اخبار IT
٣١
فروش تجهیزات ذخیره سازی
٢٣
سرورDL380G9
١٧
اخبار
١٢
حملات سایبری
١١
نرم افزار
١١
بدافزار
١٠
فروش سرورHP
١٠
احراز هویت
٩
روتر
٨
فناوری اطلاعات
٧
سرور HPE
٧
اینترنت اشیا
٧
مرکز داده
٧
اخبارIT
٧
مایکروسافت
۶
ذخیره سازی
۶
امنیت سیستم
۶
متخصصان امنیت سایبری
۶
یادگیری ماشین
۶
اینترنت اشیاء
تمامی حقوق برای شرکت مفتاح رایانه افزار (سهامی خاص) محفوظ میباشد.
کاربر مهمان
پشتیبان آفلاین
ثبت نام
ورود
ایمیل/موبایل:
رمز عبور:
قبلاً در سایت عضو نشده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کردید؟

ساعات برقراری ارتباط با پشتیبان آنلاین، روزهای کاری 9:30 تا 16:00 و پنجشنبه ها 9:30 تا 12:00 میباشد. در مواقعِ برخط نبودنِ پشتیبان آنلاین، میتوانید فرم تماس سریع را پر کنید؛ ما در اسرع وقت پاسخ میدهیم:

نام کامل:
آدرس ایمیل:
متن پیام:
5 پیام جدید!
خانه خدمات مرکز دانش دوره های آموزشی مرکز پرسش و پاسخ لغت‌نامه واژگان تخصصی اخبار و مقالات چندرسانه‌ای ویدئو ها دانلود ها درباره ما همکاری با ما فرصت های شغلی تماس با ما ناحیه کاربری تیکت های پشتیبانی ایجاد تیکت تنظیمات کاربری
رسانه مفتاح