• en
  • fa

همکاری با ما

کار کردن در محیطی که علاوه بر امنیت، شکوفایی و بالندگی را برای شما به همراه داشته باشد، می‌تواند رویای هر کارمندی در شغل مورد علاقه‌اش باشد.
ما در مفتاح رایانه افزار با همراهی بیش از ۵۰ نفر از همکاران خلاق و پرتلاش خود، محیطی سرشار از انرژی، پویایی و نشاط فراهم آورده‌ایم که برای علاقه‌مندان به کار در صنعت IT می تواند یک محیط ایده‌آل به شمار رود و حضور بسیاری از کارکنان سابق شرکت در بازار کسب و کار نشان از این دارد که مفتاح در کنار تمامی شاخص های موفقیت، دانشگاهی برای آموزش فوت و فن دنیای شبکه نیز به شمار می رود.

برای ورود به صفحه ی فرصت‌های شغلی در گروه شرکت های مفتاح رایانه افزار به این صفحه مراجعه کنید:

 

فرصت های شغلی

 

چرا مفتاح را انتخاب کنیم

فضای حاکم بر فعالیت‌های مفتاح، فضایی پویا و بالنده و در عین حال قانون‌مدار و مشتری‌محور است. پایبندی به ارزش‌های سازمانی و تکریم مشتری پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت‌های مفتاح را مشخص می‌کند.

صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، شرکت در فعالیت‌های جمعی و هم‌افزایی گروهی، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های بارز فضای حاکم بر فعالیت‌های مفتاح است.

برای حضور در مفتاح رایانه افزار باید بکوشید که موفق باشید و دیگران را در دست‌یابی به موفقیت یاری کنید.

 

جایگاه مشتری

هر یک از اعضای خانواده مفتاح هم‌زمان با ورود به سازمان می‌آموزند که مشتری مهم‌ترین و ارزشمندترین عنصر سازمان است و ارزشمند دانستن او، ارزشمند دانستن بقای کسب و کارهای شرکت است. فرهنگ مشتری مداری در بخش‌های مختلف سازمان ریشه دوانده است و کارکنان می‌دانند که ادامه‌ی فعالیت هر یک از آن‌ها بستگی به جایگاه مشتری و میزان رضایت او از خدمات سازمان دارد و هر یک با تمام توان و با اتکا به دانش فنی و تجربیات کاری خود باید در برآورده ساختن خواست و نیاز او تا حد ممکن بکوشند.

 

 

چشم‌انداز فعالیت در مفتاح رایانه افزار

فضای حاکم بر فعالیت‌های مفتاح فضایی پرنشاط و پویاست که در این فضا می‌آموزید که صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، شرکت در فعالیت‌های جمعی و هم‌افزایی گروهی، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقاد‌پذیری و انعطاف‌پذیری از شاخص هایی است که برای تعالی سازمانی و نیز رشد فردی به آن نیاز دارید. پیوستن به مفتاح می تواند آغازگر فعالیتی‌ باشد که در آن متناسب با توان‌مندی‌ها و ظرفیت‌های خود پیشرفت کنید، بنابراین خود را برای فعالیتی پویا و پر تلاش آماده کنید. تجربه‌ی ما در طول بیش از ۱۶ سال مستمر ثابت کرده است که با سخت‌کوشی و ناامید نشدن از شکست‌های مقطعی می‌توان آینده‌ای رو به رشد و درخشان را رقم زد. اگر مایلید به خانواده‌ی پویای مفتاح بپیوندید، همین حالا اقدام کنید.

 

خارج از محیط کار

در مفتاح ما به بهانه‌هایی مانند ورزش، کنسرت، تئاتر و … لحظات ماندگاری را در کنار یکدیگر سپری می‌کنیم. زندگی در خانواده مفتاح تنها در کار خلاصه نمی‌شود.

 

 

آیا می‌دانید…

آیا می‌دانید نخبگان حوزه فناوری اطلاعات از امتیازات ویژه‌ای برای استخدام در مفتاح برخوردار هستند؟
آیا می‌دانید که مشاوران روانشناسی و منابع انسانی در انتخاب و هدایت نیروی انسانی مدیران منابع انسانی مفتاح را یاری می‌کنند؟
آیا می‌دانید که ما با حمایت از فعالیت‌های علمی و همایش های تخصصی راه‌های ساده و موثری برای تعامل با جامعه در پیش گرفته‌ایم؟
آیا می دانید که به اتکای کارکنان تلاشگر و متعهد به ارزش های سازمانی، به رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان بزرگ و کوچک خود دست یافته ایم؟