• en
  • fa

درباره ما

مفتاح در یک نگاه

شرکت مهندسی مفتاح رایانه افزار در سال ۱۳۸۱ به منظور تامین نیاز بنگاه های اقتصادی خدماتی کشور، درحوزه فناوری اطلاعات با سرمایه گذاری بخش خصوصی پا به عرصه فعالیت گذارد. همچنین طی سالیان گذشته با همت پرسنل پویا و با همراهی مشتریان وفادار و ارزشمند خود که شریکی مطمئن بوده اند، مسیر رشد و ترقی را پیموده است.

اینک مفتخریم به پشتوانه سالها تجربه و دانش فنی نیروهای انسانی و همکاری شرکای قدرتمند جهانی خود، با ارائه خدمات و راهکارهای وسیعی در حوزه ی مراکز جامع داده، امنیت، زیرساخت و شبکه، رانش ابری، مجازی سازی، آموزش تخصصی و… براساس آخرین دستاوردهای تکنولوژی، استفاده از فناوری های نوین و تامین محصولات کمپانی های بزرگی همانند HP،CISCO ،EMC ،IBM ،SUN ORACLE ، NETAPP و… همراه شرکای ارزشمند خود هستیم و بر این همراهی می بالیم.

 

ماموریت شرکت

ماموریت شرکت مفتاح رایانه افزار ، توانمند سازی و بهبود کسب و کار های مشتریان خود از طریق ارائه محصولات ، سرویس ها و راهکار های مبتنی بر فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات با اتکا به سرمایه دانش انسانی متخصص و شرکای قدرتمند خود می باشد کیفیت برتر ، استفاده از فناوری های نوین و تعامل سازنده با مشتریان ، ویژگی ممتاز شرکت بوده و خواهد بود . این شرکت نیروی انسانی خود را به عنوان سرمایه ای با ارزش تلقی و خود را متعهد به ایجاد محیطی فعال و پویا مبتنی بر آموزش های مستمر و ارائه بسته جبران خدمت قابل رقابت با سایر سازمان های مشابه جهت تعالی و پیشرفت کارکنان ، میداند .

 

چشم انداز

 شرکت مفتاح رایانه افزار تا سال ۱۴۱۰ یکی از پنج شرکت برتر در زمینه عرضه محصولات تخصصی IT , ICT و ارائه خدمات فنی و مهندسی برتر در این حوزه در سطح کشور خواهد بود . این شرکت با چابکی و پویایی و از طریق نقاط قوت منحصر به فرد خود نیازهای واقعی مشتریان را بررسی کرده و از راه حل های مطمئن هم سطح استاندارد های جهانی به مشتریان ارائه می نماید .

 

مفتاح رایانه افزار در آپارات

 

مشتریان شرکت

لیست مشتریانی که افتخار همکاری را نصیب ما کردند و پروژه های انجام شده نماد ساهای تلاش و تجربه ما در این عرصه میباشد که از آنها سربلند عبور نموده ایم.

مشتریان شرکت

 

 

رزومه ی شرکت

حضور مستمر در طول سالیان متمادی فعالیت در بازار فناوری اطلاعات ، موجب شده شرکت مفتاح رایانه افزار در زمره بهترین های این حوزه قرار بگیرد و گواه این مسئله ، اعتماد روز افزون شرکت ها و سازمان های بزرگ خصوصی و دولتی و صنایع متعدد به این شرکت می باشد.